گوشی طرح چیست؟

منظور از گوشی طرح یعنی اینکه از گوشی اورجینال کپی شده است.به عبارت ساده تر گوشی طرح اصلی نمونه کپی شده از نسخۀ اصلی گوشی ساخته شده توسط یک برند معتبر می باشد که اکثرا توسط شرکت‌های چینی طراحی و تولید می شود.از نظر ظاهری، گوشی طرح اصلی با گوشی اصلی که از روی آن کپی شده یکسان است ولی از نظر قطعات و نرم افزار با گوشی اصلی تفاوت دارد.

گوشی طرح چیست

گوشی طرح چیست

مزایای گوشی طرح :

این محصولات با همان برند اصلی تولید می شوند ولی ساخت شرکت غیر اصلی می باشد.دارای ظاهری ۱۰۰% مشابه اصلی بطوری که قابل تشخیص با نمونه اصلی نیستند و دارای سیستم عامل اندروید می باشند که کاربر می تواند گوشی خود را آپدیت کند و به ورژن های بالاتری ارتقا دهد.

لوازم جانبی:

جعبه و لوازم و بسته بندی محصول کاملا” استاندارد می باشد و مانند شرکت اصلی بسته بندی شده است.همچنین دارای کیفیت عالی می باشند و لوازم جانبی محصولات اصلی را ساپورت می کنند یعنی در صورت معیبوی لوازم کاربر می تواند لوازم محصول اورجینال را تهیه کرد.

گوشی طرح اصلی

گوشی طرح اصلی

دوربین :

از نظر دوربین ، دارای دوربین قوی و سی پی یو قوی دو هسته ای و چهار هسته ای می باشدو نسبت به نمونه اورجینال فرق چندانی ندارد ولی از نظر قیمت خیلی به صرفه تر و ارزانتر است.

کارکرد :

کارکرد نیز این گوشی ها حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد کیفیت گوشی اصل را دارا می باشند و از نظر ظاهر ۱۰۰ درصد مشابه می باشد,.ضمنا این گوشی ها کاملاً نو و سالم هستند و ارزان بودن این محصولات نباید این تصور را ایجاد کند که دست دوم یا خراب یا درجه چندم هستند.

نمونه ای گوشی های طرح :

گوشی طرح آیفون

گوشی طرح SAMSUNG

گوشی طرح SONY

گوشی طرح اچ تی سی

سایت آلین موبایل نیز در زمینه ارائه بهترین گوشی های طرح در ایران فعالیت خود را شروع کرده است.