نقد و بررسی گوشی طرح iphone XR

نقد و بررسی گوشی طرح iphone XR

در این مطلب از آلین موبایل ، با نقد و بررسی گوشی طرح iphone XR در خدمت شما هستیم.در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نقد و بررسی گوشی طرح iphone XR
نقد و بررسی گوشی طرح iphone XR

بدون شک شما تا بحال گوشی های آیفون طرح اصلی را از نزدیک دیده باشید و یا در فروشگا های اینترنتی با آنها برخورد کردید. اما امروز پیشنهاد ما به شما این است که هرچه آیفون طرح اصلی دیده اید و یا شنیده اید را به فراموشی بسپارید و توضیحات این گوشی خاص را مطالعه کنید زیرا این گوشی کیفیت خیلی خیلی بالاتری نسبت به سایر گوشیهای طرح اصلی که دیده اید را دارد و امکانات و آپشن های بالاتری هم دارد که سعی می کنیم در ادامه نقد و بررسی گوشی طرح iphone XR آنها را برای شما توضیح دهیم.

بررسی گوشی طرح iPhone XR در فروشگاه آلین موبایل :

ظاهر گوشی :

ظاهر گوشی بسیار عالی و با کیفیت طراحی شده است و حس گوشی اصلی را به کاربر می دهد . دور گوشی نیز همانند گوشی اصلی از نوار آلومینیومی استفاده شده است تا مثل گوشی اصلی مراقبت بهتری از گوشی داشته باشد. ظاهر گوشی دقیقا همانند گوشی اصلی طراحی و تولید شده است

این گوشی نیز در زمان روشن شدن با آرم اپل روشن می شود تا در زمان روشن شدن نیز تفاوتی با گوشی اصلی آیفون نداشته باشد.

گوشی طرح iphone XR
گوشی طرح iphone XR

صفحه نمایش و لاک اسکرین:

گوشی آیفون XR دارای صفحه نمایش فول سایز ۶٫۱ اینچ هست که هیچگونه حاشیه ای در بالا و پایین صفحه نمایش ندارد. کیفیت صفحه نمایش این گوشی حرف ندارد و از زوایای مختلف هم می توانید به صفحه نمایش گوشی نگاه کنید بدون اینکه صفحه نمایش تار شود . صفحه نمایش این گوشی دارای رزولویشن ۱۴۴۰*۷۲۰ اچ دی هست و کمی از رقیبان خود پیشی گرفته است. ضمنا صفحه نمایش این مدل دارای تراکم پیکسلی بالاتری هست . به همین دلیل صفحه نمایش گوشی در حالتی که خاموش هست خیلی مشکی تر از سایر گوشیهای طرح اصلی مشاهده می شود . در واقع صفحه نمایش اغلب گوشیهای طرح اصلی در حالتی که صفحه خاموش باشد به صورت خاکستری خیلی روشن دیده می شوند اما این مدل به دلیل تراکم پیکسلی خیلی بالاتری که دارد به خوبی مشکی بوده و کیفیت خیلی بهتری را به شما ارائه می دهد.

خرید پستی گوشی طرح iPhone XR فول کپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *